tel. (+48) 600-348-804

ul. Śląska 54/2, 81-310 Gdynia
(+48) 600-348-804

O nas


Lekarz Stomatolog
Justyna Dolata-Strychowska

01Kim jestem?

Jako pacjent może Pan/i skorzystać z pomocy stomatologa, dla którego zdrowie oraz komfort leczonego jest najważniejsze. Niech gwarancją moich kompetencji będzie dla Pana/i moje 15 lat doświadczenia w branży stomatologicznej oraz studia na Akademii Medycznej w Gdańsku ukończone z najwyższą średnią ocen na roku. Pana/i zęby mogą być leczone przez osobę, dla której stomatologia jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, rozwijaną na wielu konferencjach oraz szkoleniach.


W jaki sposób mogę pomóc?

Pomogę Panu/i zyskać satysfakcję ze zdrowych zębów i pięknego uśmiechu. W moim gabinecie otrzyma Pan/i profesjonalny i kompleksowy plan leczenia zębów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Gwarantuję Panu/i miłą i przyjazną atmosferę podczas każdej wizyty. Znajdzie Pan/i kompleksową pomoc w zakresie leczenia zębów, leczenia kanałowego, wybielania zębów na nakładkach, badaniach kontrolnych, dziedzinie protetyki, implantów i chirurgii zęba. Oferta gabinetu skierowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.


Od czego zaczniemy współpracę?

Naszą współpracę zaczniemy od badania kontrolnego zębów. Na jego podstawie przygotuję dla Pana/i plan leczenia. Od razu umówimy się też na termin następnej wizyty, aby jak najszybciej mogła Pan/i zobaczyć pozytywne efekty naszej współpracy. Proszę pamiętać, że w razie wystąpienia bólu zęba również można odwiedzić mój gabinet niespodziewanie. Pomogę Panu/i pozbyć się bólu najszybciej jak będzie to możliwe.


Co należy teraz zrobić?

Zachęcam do odwiedzenia mojego gabinetu. Znajduje się on w Gdyni na ulicy Śląskiej 54/2. Oto mój kontaktowy numer telefonu: +48 600-348-804 - Justyna Dolata-Strychowska, lekarz stomatolog. Proszę o telefon. Im szybciej zaczniemy, tym prędzej zyska Pan/i zdrowy i piękny uśmiech!


Nasi partnerzy


Dlaczego warto wybrać mnie jako osobistego lekarza stomatologa?

Stale podnoszę swoją wiedzę i kompetencje, aby moi pacjencji mogli korzystać z najnowszych procedur, materiałów, narzędzi oraz doświadczenia innych ekspertów.

Jeżeli szukasz dobrego stomatologa dobrze trafiłeś. Zapraszamy Cię do naszego gabinetu, w którym przeprowadzimy kompleksowe badanie i zaproponujemy serie zabiegów dentystycznych, które przywrócą uśmiech na Twojej twarzy.

Dobry dentysta w miłej atmosferze zaproponuje Ci optymalny program leczenia zębów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Gabinet znajduje się w centrum Gdyni, w pobliżu stacji kolejowej Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana - sprawdź na mapie.

Nasz cennik zawiera atrakcyjną ofertę za profesjonalne usługi stomatologiczne o najwyższej jakości.

Wyszkolony stomatolog zadba zarówno o higienę twoich zębów, jak i przeprowadzi skomplikowany zabieg wszczepienia implantów. Jeśli widzisz potrzebę zadbania o prosty zgryz Twojego dziecka nie zwlekaj umówić się na wizytę z naszym ortodontą. Zapoznaj się z pełnym wachlarzem oferowanych usług.